Jak wyhodować Moppy dla swojej drużyny harcerskiej

Jak wyhodować Moppy dla swojej drużyny harcerskiej

Maxwell Peters miał genialny pomysł na zbiórkę pieniędzy dla swojej drużyny harcerskiej. Koncepcja dotyczyła włosów z mopem. Odkąd był młody, ta kreatywna zbiórka stała się coroczną tradycją. Choć dokładna metoda nie jest znana, stała się ona unikalnym sposobem zbierania pieniędzy przez harcerzy.

Ona jest oddaną matką

Bycie oddaną matką to szlachetny czyn. Ale czasami łatwo jest przeoczyć szczególne zdolności i talenty naszych dzieci. W rzeczywistości, możemy nawet nie rozpoznać tych talentów i potencjału, dopóki nie dorosną i nie będą już dziećmi.

Była odnoszącą sukcesy agentką nieruchomości

Cathy McLaughlin jest przykładem matki, której ambicje związane z nieruchomościami zostały pobudzone przez pandemię. Pracowała 60 godzin tygodniowo jako kierownik kliniki zdrowia, kiedy uderzył wirus. W tym czasie nadzorowała testy Covid w okresie niedoboru sprzętu ochronnego i wysokiej śmiertelności z powodu choroby.

Była przywódcą hufca harcerskiego

Podczas gdy harcerze historycznie rozdzielili płeć, istnieją obecnie pewne zalety edukacji jednopłciowej dla dziewcząt, jak również chłopców. Chłopcy, którzy uczestniczą w skautingu, mogą spodziewać się pozycji lidera, jeśli mają jakieś doświadczenie skautowe. Hutchins, na przykład, obiecał dziewczętom w swoim zastępie dużo czasu na świeżym powietrzu i wiele przyjaznych dla dziewcząt zajęć.

Jeśli rozważasz zapisanie swojego syna do harcerstwa, weź pod uwagę wiele korzyści. Przekonaj się, że prawdopodobnie będzie miał przyjaciół w drużynie. Fakt, że jego rówieśnicy będą zaangażowani w działalność hufca, zachęci go do przyłączenia się i kontynuowania zaangażowania w organizację.

Wolontariusz z lokalnego kościoła United Methodist w Woodbridge, Va., zorganizował sesję informacyjną dla młodych mężczyzn i kobiet, aby dowiedzieć się więcej o programie. W lutym starsze dziewczęta również będą mogły dołączyć do programu. W międzyczasie harcerze w rejonie Waszyngtonu wysłali przedstawicieli na imprezy rekrutacyjne.

Lider hufca harcerskiego jest odpowiedzialny za rozwój kultury hufca. Ważne jest, aby rodzice byli zaangażowani, aby młodzież chciała się przyłączyć. Ponadto harcerstwo to świetny sposób na rozwijanie cech charakteru i zainteresowań. Jednak niektórzy chłopcy potrzebują dodatkowej motywacji. Na przykład jeden rodzic zabrał swojego syna na lody po spotkaniach. Młody człowiek był introwertykiem i potrzebował dużo zachęty, ale wytrwał i ostatecznie zdobył stopień Orła.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *